poniedziałek, 17 grudnia 2012

Szkielet kuchni

Na razie szkielet... serce zacznie bić jak zaczniemy ją wypełniać i wprowadzimy się. Od dziś nasza kuchnie spełnia już swoje podstawowe funkcje. Została zmontowana na dwa razy bo przy montażu wyszło wiele koniecznych zmian, na papierze i w projekcie wszystko było idealne ale jak przyszło co do czego okazało się np, że front szafki na blacie przy oknie nie otwiera się do końca bo ma 60 cm, a do zlewu jest tylko 50cm albo, że pralka owszem pasuje do szafki ale proszku czy płynu do płukania do szufladki już nie wleję. Doszła również półka na butelki 20 cm totalnie nie planowana ale okazało się, że się zmieści i dałam się namówić (trochę mnie wkurza ale przyzwyczaję się) Także Panowie montażyści mocno kombinowali żeby było tak jak bym chciała. Mamy chwilowo blat tymczasowy tzw "perso", gdyż wymarzył mi się biały błyszczący blat który był tylko na zamówienie. W czasie montażu zdjęto wymiary i teraz trzeba poczekać uwaga! 8 tygodni w Ikea na ten właściwy. Ale my nie mamy zamiaru czekać. Planujemy wg zdjętych wymiarów zamówić blat w innym miejscu. Prawdopodobnie TU. Przez blat perso szafka w rogu przy oknie nie jest jeszcze do końca zmontowana, czeka na blat właściwy.

Panowie zmontowali nam również biurko ( prawie 160cm długości) gdzie swobodnie usiądą obok siebie dwie osoby. 

Brak okapu, półek, parapetu ( jak się uda będzie tam blat) i właściwego oświetlenia. A na razie wygląda to tak( zdjęcia robione w sztucznym świetle)  :

9 komentarzy:

 1. Aaaaaaa!!! Wygląda cudnie!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale ładnie!!!!!!
  Świetny pomysł z tymi brzozami!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest cudnie :) Nic tylko się wprowadzać :) Świetny pomysł na stół z tymi nogami. Czekać na blat 8 tygodni - lekka przesada, też bym nie wytrzymała tak długo. Gdzie tą pralkę tak sprytnie ukryliście, że jej nie widać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pokażę Ci przy okazji gdzie ukryła się pralka. Ikea trochę przegina ale blaty są produkowane gdzieś w Niemczech i tyle to wszystko trwa. Cena też jest lekko z kosmosu wiec trzeba szukać innych rozwiązań.

   Usuń
 4. i kolejny raz utwierdziłam się w tym ,że biała kuchnia to jest to :D

  OdpowiedzUsuń